Дайк: Україна близька до енергетичної незалежності


Дайк: Україна близька до енергетичної незалежності

Про це заявив голова Правління компанії "Венко" Джин Ван Дайк, коментуючи інформацію про те, що "Венко" почало пошукові роботи на чорноморському шельфі.

"Якщо Україна не дозволить нам працювати і якщо вчинить нерозумно в цьому сенсі, то протягом найближчого десятиліття вона не зможе власноручно приступити до подібних розробок.

І протягом цього періоду Україна змушена буде імпортувати свої енергоносії. Ми, як бізнесмени і фахівці знаємо, що ми робимо, і знаємо, що є найкращим вибором і виходом для України. Нам потрібно, щоб ця країна оцінила наші зусилля, погодила їх і сприяла у виконанні того, що ми пообіцяли зробити", - додав він.

Так само при розробці вже визначених покладів уряд буде одержувати 65% доходу, тоді як "Венко" буде залишати собі 35%, повідомив Джин Ван Дайк.

На питання ІМК, у скільки компаній обійдуться розшукові роботи на чорноморському шельфі, голова Правління компанії "Венко" відповів: "87 мільйонів доларів, з них приблизно 50 мільйонів піде на здійснення тривимірної зйомки".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua