Ціни на бензин в Україні знову підвищились


Ціни на бензин в Україні знову підвищились

Протягом минулого робочого тижня (з 8 по 15 квітня) ціни на бензин в Україні знову підвищилися. Про це свідчать дані консалтингової компанії "UPECO".

Найбільш істотне подорожчання торкнулося бензину марки А-95 і дизельного палива (ДП). Зростання цін на низькооктановий бензин марки А-76/80 було незначним. За тиждень ціни на дану марку бензину підвищилися всього на 1. коп, з 5,21 грн./літр до 5, 22 грн./літр. Найдорожче низькооктан станом на 15 березня продавався в Криму і Донецькій області (по 5,37 грн./літр відповідно), а також Київській області (5,30 грн./літр).

Мінімальна цінова пропозиція на А-76/80 була зафіксована в Полтавській (5,11 грн./літр) і Харківській (5,14 грн./літр). Найбільш істотно за підсумками тижня підвищилися ціни дизельне паливо, з 5,65 грн./літр до 5,77 грн./літр (зростання +12 коп.). У Криму (5,87 грн./літр), Житомирській (5,87 грн./літр), а також Київській (5,86 грн./літр) областях "дизель" продавався найбільш дорого. У той же час найнижчі ціни на ДП фіксувалися в Дніпропетровській і Запорізькій (по 5,65 грн./літр відповідно), а також Полтавській (5,57 грн./літр) областях.

Нагадаємо, що тижнем раніше (з 1 по 8 квітня) ціни на нафтопродукти в Україні знижувалися.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua