НБУ обмежить доступ до рефінансування


НБУ обмежить доступ до рефінансування

Національний банк України (НБУ) буде відмовляти в рефінансуванні банкам, що мають незбалансованість між строками та обсягами залучуваних і розміщуваних коштів, повідомляється в листі НБУ банкам.

"За умови наявності постійної незбалансованості між строками та обсягами залучених і розміщених коштів НБУ буде відмовляти таким банкам у підтримці їхньої ліквідності по всіх інструментах рефінансування", - говориться в листі НБУ (№14-101/1334-4877).

У листі також відзначається, що окремі банки продовжують активно нарощувати обсяги кредитування за відсутності постійної ресурсної бази. Крім того, за даними НБУ, розширюється практика надання кредитів нерезидентам.

Як повідомлялося, у березні НБУ здійснив операції з мобілізації коштів банків на 1,7 млрд грн, а з початку року - на 18,2 млрд грн. У той же час Нацбанк у березні провів операції з рефінансування банків на загальну суму 7,5 млрд грн, а з початку року - на 12,9 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua