Прогнозна ринкова ціна на електроенергію в травні виросте на 4%


Прогнозна ринкова ціна на електроенергію в травні виросте на 4%

Прогнозна оптова ринкова ціна на електроенергію на Оптовому ринку електроенергії (ОРЕ) України в травні 2008 року складе 313 грн за 1 Мвт-г (без ПДВ), що на 4% більше від чинної у квітні.

Такий розмір прогнозної оптової ринкової ціни на наступний місяць закріплений постановою Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) №521 від 15 квітня 2008 року, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у НКРЕ у вівторок.

Прогнозна оптова ринкова ціна на електроенергію протягом січня-листопада 2006 року зросла на 18,3% - з 185,14 грн до 219 грн за 1 Мвт-г (без ПДВ), у грудні-2006-січні-2007 залишалася незмінною, а з лютого 2007-го по квітень 2008-го зросла на 37,4% - до 301 грн за 1 Мвт-г (без ПДВ). Зростання ціни у квітні склало 4,5%.

Комісія щомісяця перераховує прогнозну оптову ринкову ціну електроенергії з урахуванням передбачуваної структури її виробництва. Енергопостачальні компанії враховують прогнозну ринкову ціну електроенергії при розрахунку роздрібних тарифів на неї.

НКРЕ здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці та нафтогазовому комплексі, забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua