ОПЕК: Попит на нафту в світі у ІІ кварталі може бути нижчим від очікуваного


ОПЕК: Попит на нафту в світі у ІІ кварталі може бути нижчим від очікуваного

Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) вважає, що світовий попит на нафту в другому кварталі може бути менш значним, якщо економіка США продовжить рух у рецесію, повідомило агентство Bloomberg.

"Разом зі збільшенням побоювань щодо уповільнення економіки США та підвищенням вартості бензину, є шанс, що падіння буде більшим від оголошеного, що приведе до навіть більш низького попиту в другому кварталі", - відзначається в щомісячному звіті ОПЕК.

Організація зберегла прогноз зростання світового попиту на нафту в 2008 році на рівні 86,97 млн барелів на добу, що на 1,2 млн барелів на добу перевищує показник за минулий рік.

Представники держав-членів ОПЕК не будуть збиратися для обговорення питань квот на видобуток до 9 вересня, хоча 20-22 квітня в Римі пройде їхня неофіційна зустріч у рамках енергетичного форуму.

На частку 13 країн, що входять в організацію, припадає близько 40% світових поставок нафти. В ОПЕК перебувають Алжир, Ангола, Еквадор, Індонезія, Іран, Ірак, Кувейт, Лівія, Нігерія, Катар, Саудівська Аравія, ОАЕ і Венесуела

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua