Яценюк: Кошти від приватизації не повинні йти тільки на соціальні виплати


Яценюк: Кошти від приватизації не повинні йти тільки на соціальні виплати

Кошти від приватизації не повинні йти винятково на соціальні виплати, а повинні направлятися на розвиток інфраструктури та капіталізацію держави, вважає голова Верховної Ради Арсеній Яценюк.

"Я категоричний супротивник розбазарювання державних грошей, отриманих від приватизації", - заявив спікер парламенту журналістам у понеділок, додавши: "Якщо всі отримані від приватизації кошти підуть винятково на соціальний аспект, це закінчиться тільки єдиним: провокуванням та інспірацією тих чи інших економічних проблем".

На думку Яценюка, кошти від приватизації повинні направлятися "на розвиток інфраструктури, на капіталізацію держави - будівництво нових мереж, залізниць".

Він нагадав, що проект Державної програми приватизації на 2008 рік уже внесений урядом на розгляд парламенту минулого тижня. Цей законопроект є дуже важливим і вимагає невідкладного розгляду, підкреслив Яценюк.

У той же час, за його словами, документ ще не розглядався профільним комітетом.

"У нас державної програми приватизації не було фактично вісім років", - відзначив Яценюк.

За словами спікера, у даному документі "необхідно чітко визначити перелік об'єктів, які залишаються в державній власності". "Ми повинні зрозуміти, чим держава здатна ефективно управляти, раз і назавжди поставити крапку в питанні доцільності або недоцільності приватизації цих об'єктів", - підкреслив він.

Яценюк також відзначив, що приватизація інших об'єктів не повинна "здійснюватися спринтерськими, галопуючими темпами" - необхідно провести відповідну підготовку до приватизації кожного з них

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua