Кабмін Януковича забезпечив себе минулого року на 262 млн гривень


Кабмін Януковича забезпечив себе минулого року на 262 млн гривень

Кабінет Міністрів і його секретаріат на забезпечення своєї діяльності витратили в 2007 році 261,6 млн. гривень при передбачених у загальному фонді державного бюджету на 2007 рік 296,1 млн. гривень на ці цілі. Про це сказано у звіті секретаріату.

При цьому витрати на організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Кабміну склали 138,8 млн. гривень, у тому числі оплата роботи керівництва Кабміну, працівників секретаріату та патронатних служб склала 91,6 млн. гривень.

На придбання устаткування і предметів тривалого використання витрачено 13,6 млн. гривень, у тому числі на придбання автомобілів представницького класу для обслуговування урядових делегацій (Mercedes-Benz S500L (6 одиниць), Volkswagen Т5 Multivan (2 одиниці), Skoda Octavia (11 одиниць)) - 9,4 млн. гривень.

Для обслуговування керівництва уряду, секретаріату, урядових заходів задіяно 165 автомобілів.

Капітальний ремонт приміщень Будинку уряду обійшовся в 19,9 млн. гривень, у тому числі підвищення пожежної безпеки будинку - 0,6 млн. гривень. Витрати на організацію та здійснення офіційних прийомів керівництвом Кабміну склали 5,9 млн. гривень. Візити урядових делегацій і відрядження чиновників за рішенням Кабміну обійшлися в 15,8 млн. гривень.

В 2007 році прем'єр здійснив 15 візитів і робочих поїздок за кордон, перший віце-прем'єр - 9, віце-прем'єри - 7.

Кабмін виділив 3,5 млн. гривень на підтримку урядової газети «Урядовий кур'єр».

Нагадаємо, Кабмін і його секретаріат на забезпечення своєї діяльності в 2006 році витратили 194,2 млн. гривень, при передбачених у загальному фонді держбюджету-2006 228,3 млн. гривень на ці цілі

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua