Глави Мінфінов G7 прогнозують послаблення світової економіки


Глави Мінфінов G7 прогнозують послаблення світової економіки

Найближчим часом варто очікувати процес подальшого ослаблення світової економіки. Такий невтішний висновок міститься в комюніке, яке було випущено за підсумками засідання міністрів фінансів країн "великої сімки" (G7) в столиці США Вашингтоні.

Не найоптимістичніший прогноз на найближче майбутнє пояснюється тим, що потрясіння на фінансових ринках, викликані загальносвітовою кредитною кризою, продовжуються довше, ніж очікувалося. У комюніке указується на те, що економічні умови в країнах G7 продовжують ускладнюватися, і у результаті це зробить вплив і на ринки, що розвиваються.

Міністри фінансів G7 виразили також стурбованість різкою зміною курсів валют з моменту попередньої зустрічі, яка відбулася в Токіо в лютому 2008 р. В той же час вони підкреслили, що пильно спостерігатимуть за ситуацією на цьому ринку і вітали рішення Китаю про підвищення гнучкості національною валюти.

Крім того учасники зустрічі підтвердили твердий намір тісно співпрацювати для відновлення стійкого економічного зростання і зазначили, що позитивно оцінюють заходи, зроблені рядом центробанків, що забезпечили ширший доступ до їх послуг кредитування.

Засідання міністрів фінансів і керівників Центробанков країн "групи семи" (фінансова G7) проходять у Вашингтоні в рамках традиційних Весняних зустрічей Міжнародного валютного фонду і Всесвітнього банку (Spring Meetings) (12-13 квітня)

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua