"Газ України" уклав з найбільшими підприємствами договори на постачання газу


"Газ України" уклав з найбільшими підприємствами договори на постачання газу

"Газ України", дочірня компанія НАК "Нафтогаз України", уклав договори на поставку природного газу майже 90 найбільшим промисловим підприємствам країни, повідомив прес-центр державного холдингу в п'ятницю.

Серед споживачів, що уклали з "Газом України" договори на постачання природного газу з ресурсів НАК "Нафтогаз України", - ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", ВАТ "Південний гірничо-збагачувальний комбінат", ВАТ "Азовсталь", ВАТ "Єнакіївський металургійний завод", ВАТ "Макіївський металургійний комбінат", ТОВ "Миколаївський глиноземний завод".

Договори з "дочкою" "Нафтогазу України" підписали також ЗАТ "Сіверськодонецьке об'єднання "Азот", черкаське ВАТ "Азот", ВАТ "Балцем", ВАТ "Подільський цемент", ВАТ "Донцемент", ВАТ "Кривий Ріг Цемент", ВАТ "Волинь-цемент", ВАТ "Миколаївцемент" і ТОВ "Кнауф Гіпс Донбас".

Крім того, "Газ України" уклав договори із ЗАТ "ЛИНИК", ВАТ "Дніпрошина", ЗАТ "Новокраматорський машинобудівний завод" і ЗАТ "ПО "КОНТІ".

Інші промислові споживачі в цей час відпрацьовують запропоновані дочірньою компанією держхолдинга проекти договорів на постачання природного газу, відзначається в прес-релізі.

"Нафтогаз України", як уточнив прес-центр, відповідно до розрахункового балансу надходження і розподілу природного газу, підтвердив планові ресурси для промислових споживачів на квітень 2008 року через "Газ України". "Газ України", у свою чергу, передав інформацію про підприємства та оплачені ними обсяги природного газу в об'єднане диспетчерське управління компанії "Укртрансгаз", що експлуатує систему магістральних газопроводів і підземних сховищ газу.

Природний газ більшості підприємств України з 2006 року поставляло ЗАТ "УкрГаз-Енерго", спільне підприємство "Нафтогазу України" і RosUkrEnergo AG (Швейцарія).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua