0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Шлапак: Приватизація не повинна бути ресурсом для фінансування бюджету


Шлапак: Приватизація не повинна бути ресурсом для фінансування бюджету

Кошти від приватизації державних об'єктів повинні бути направлені на капіталізацію підприємств, заявив сьогодні заступник голови Секретаріату Президента Олександр Шлапак під час брифінгу.

"Приватизація не повинна бути ресурсом для фінансування бюджету", відзначив заступник голови Секретаріату Президента. Він підкреслив, що як мінімум 50% коштів, отриманих від приватизації, необхідно направити на розвиток стратегічно важливих для країни галузей.

Також О. Шлапак заявив про те, що Президент ініціював перегляд списку об'єктів для приватизації. Зокрема, зі списку буде виключено кілька підприємств, причетних до оборонного відомства.

Тим часом, заступник голови Секретаріату Президента озвучив низку проблем, пов'язаних із приватизацією об'єктів енергетичної промисловості. Зокрема, О.Шлапак відзначив, що Президент не проти продажу енергетичних потужностей, оскільки вони потребують інвестицій, але, у той же час, існує проблема в регулюванні ринку, яку необхідно вирішити на законодавчому рівні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування