Аналітик: Найближчим часом долар зміцниться на міжнародних фінансових ринках


Аналітик: Найближчим часом долар зміцниться на міжнародних фінансових ринках

Найближчим часом прогнозується зміцнення долара і падіння євро на міжнародних фінансових ринках.

Про це сьогодні повідомив провідний аналітик інформаційно-аналітичного центру "Форекс клуб" Олексій Палій.

За його словами, зниження курсу євро почнеться вже найближчими тижнями. До середини травня курс євро/дол. знизиться до позначки 1,5350 (775 грн за 100 євро за курсом НБУ), а до липня - до 1,5000 (760 грн за 100 євро за курсом НБУ).

Палій прогнозує, що стабілізація долара буде пов'язана з тим, що весь негатив з американської економіки вже враховано в його котируваннях. Аналітик додав, що в США останнім часом значно впали продажі житла і значно скоротилася кількість робочих місць, але це вже не мало впливу на курс долара.

У свою чергу, за його даними, Європейський центральний банк (ЄЦБ) залишив без змін облікову ставку на рівні 4 % і назвав боротьбу з інфляційними ризиками пріоритетними для банку, тим самим даючи зрозуміти, що процентна ставка найближчим часом не знижуватиметься. Експерт відзначив, що ринок на це відреагував зниженням котирувань євро проти долара, а також зниженням ціни золота і нафти.

За його словами, вихід з іпотечної кризи викличе збільшення активності на фондових ринках і відтік інвестицій з ринків нафти і золота, що в свою чергу викличе значну корекцію на цих ринках. Зокрема, до липня, за прогнозами експерта, вартість нафти знизиться до 100 дол. за бар. Він відзначає, що у зв'язку з цим в середині літа ціна в Україні на бензин марки А-95 повинна впасти з нинішніх 5,75 грн/л до 5,35 грн/л.

"Форекс клуб" також прогнозує, що вартість золота до липня повинна досягти позначки 880 дол./тр. унцію (44 тис. 400 грн за 10 тр. унцій за курсом НБУ).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua