Мінекономіки: Верховній Раді потрібно затвердити ще 5 законів для вступу України до СОТ


Мінекономіки: Верховній Раді потрібно затвердити ще 5 законів для вступу України до СОТ

Верховній Раді необхідно затвердити ще 5 законів для вступу України до Світової організації торгівлі (СОТ), членами якої вже є 151 країна, повідомила прес-служба Мінекономіки України.

"З метою законодавчого забезпечення процесу вступу України до СОТ, Верховною Радою України протягом 2002-2007 років було прийнято 58 законів України, у тому числі одинадцять - в 2007 році... 10 квітня 2008 року Верховна Рада України затвердила 5 з 10-ти законів, необхідних для завершення процесу приведення законодавства у відповідність із вимогами СОТ", - вказується в прес-релізі.

Як повідомлялося, 10 квітня парламент України ратифікував протокол про вступ України до СОТ.

У прес-релізі відзначається, що 5 законопроектів, що залишилися, перебувають на узгодженні в різних комітетах Верховної Ради і найближчим часом будуть затверджені.

Відповідно до прес-релізу, цими законопроектами планується внесення поправок у закони: про безпеку харчових продуктів; про ветеринарну медицину; про рибу і харчову продукцію з водних ресурсів; про митний тариф України, а також зміни в низку законів, якими буде врегульоване питання стимулюванні розвитку агропромислового комплексу в рамках вимог СОТ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua