"Київський метрополітен" до 2012 р. має намір побудувати 21 нову станцію на 14 млрд грн


"Київський метрополітен" до 2012 р. має намір побудувати 21 нову станцію на 14 млрд грн

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" до 2012 р. має намір побудувати 21 нову станцію і збільшити довжину ліній метрополітену з 60 до 80 км. на суму 14 млрд грн. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив директор підприємства Петро Мірошников.

За його словами, зокрема в поточному році будуть запущені три нові станції: "Васильківська", "Голосіївська" і "Деміївська", на 2008 р. метрополітен виділить для цього 2 млрд грн. Також до 2012 р. буде побудований другий вихід на Південному вокзалі на станції "Вокзальна", додатковий пасажирський перехід між станціями "Театральна" і "Золоті ворота", крім того, буде побудований другий вихід із станції "Республіканський стадіон" на вулицю Федорова. За його словами, метрополітен має намір за 2 роки реконструювати пересадковий вузол між станціями "Майдан незалежності" і "Хрещатик".

У планах КП завершити роботи по проектуванню і спорудженню станцій "Львівська брама", а також до 2012 р. побудувати нову "Подільсько-Вигурівську" лінію, яка включатиме 12 нових станцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua