П’ятницький: Україна повністю готова до вступу до СОТ


П’ятницький: Україна повністю готова до вступу до СОТ

Україна повністю готова до вступу до Світової організації торгівлі, заявив заступник міністра економіки Валерій П’ятницький.

"Ми приєднуємося до цієї організації з повним розумінням того, як будемо надалі працювати", - сказав він, виступаючи в четвер у парламенті під час розгляду питання про ратифікацію протоколу про вступ України до СОТ.

П’ятницький підкреслив, що Україна вступає до СОТ на тих же умовах, що й країни, що вступили в цю організацію останнім часом.

"У нас високо розвинене законодавство відносно застосування захисних заходів, і відносно демпінгового імпорту, і відносно субсидованого імпорту", - відзначив заступник міністра.

За його словами, на сьогоднішній день передбачено, що Україна в рамках вступу до СОТ може застосовувати своє власне законодавство, "тому що в нас високо розвинена система".

"Я вважаю, що ми цілком підготовлені до вступу до СОТ, а ті закони, які повинні бути прийняті, - це косметичні закони, що вводять норми, викликані вимогами часу", - відзначив П’ятницький.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua