Економіка Росії буде рости майже в два рази швидше від світової


Економіка Росії буде рости майже в два рази швидше від світової

Економіка Росії в 2008 році виросте на 6,8 відсотка, що вище від середнього показника по світові на 3,1 відсотки і на 0,1 відсотка, ніж у країнах, що розвиваються. Про це говориться у звіті Міжнародного валютного фонду (МВФ) World Economic Outlook.

В 2009 році зростання російського ВВП сповільниться до 6,3 відсотки, а загальносвітового - збільшиться з 3,7 до 3,8 відсотки. У країнах, що розвиваються, економіка буде рости в середньому по 6,4 відсотки.

У доповіді МВФ також сказано, що в 2008 році різко сповільняться темпи зростання ВВП у США і єврозоні. Якщо в 2007 році економіка Сполучених Штатів виросла на 2,2 відсотки, то в 2008 році її збільшення складе тільки 0,5 відсотка. Представники МВФ 9 квітня відзначили, що США, імовірно, уже перебувають у стані рецесії. Про це повідомляє AFP.

Російський уряд оцінює перспективи зростання ВВП у країні оптимістичніше, ніж експерти МВФ. Наприкінці березня віце-прем'єр і міністр фінансів Олексій Кудрін стверджував, що прогноз щодо збільшення економіки на 2008 рік збільшений із шести з половиною до семи відсотків.

У доповіді МВФ спеціально відзначається, що однією з основних проблем, з якою стикається світова економіка, може вважатися прискорення темпів зростання інфляції та, у першу чергу, подорожчання продуктів харчування і енергоносіїв.

На початку квітня МВФ попередив світ про всесвітню рецесію, що може трапитися, якщо темпи зростання світового ВВП упадуть нижче трьох відсотків. Імовірність цього фонд оцінив в 25 відсотків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua