Столичні АЗС не поспішають знижувати ціни на бензин


Столичні АЗС не поспішають знижувати ціни на бензин

Протягом минулого тижня (з 1 по 8 квітня) ціни на нафтопродукти в роздрібному сегменті Києва практично не змінилися.

Про це свідчать дані консалтингової компанії UPECO.

Зокрема, середні ціни на низькооктановий бензин марки А-76 за тиждень підвищилися на 1 копійку, з 5,32 гривні за літр до 5,33 гривні за літр. Найвищу пропозицію на дану марку бензину було зафіксовано на рівні 5,45 гривні за літр, а найнижчу - на рівні 5,23 гривні за літр.

У той же час не змінилися ціна на бензин марки А-92. Як і тижнем раніше на АЗС столиці середні ціни втримувалися на рівні 5,60 гривні за літр. Найбільш дорого А-92 пропонувався за ціною 5,70 гривні за літр. Нижній поріг цін був установлений на рівні 5,49 гривні за літр.

Стабільними протягом тижня залишалися ціни і на високооктановий бензин марки А-95, коливаючись у межах 5,88 гривні за літр. У той же час на більшості АЗС ціни на високооктан фіксувалися на позначці 5,90 гривні за літр. Найдешевше А-95 можна було придбати за ціною 5,75 гривні за літр.

Також не відбулося цінових змін і на дизельне паливо (ДП). Установлена на рівні 5,88 грн., літр тижнем раніше ціна на даний вид нафтопродуктів, утримувалася і на цьому тижні. У більшості роздрібних мереж ціни на "дизель" досягли позначки 5,90 гривні за літр. Мінімальна цінова пропозиція була зафіксована на рівні 5,77 гривні за літр.

Нагадаємо, тижнем раніше (з 25 березня по 1 квітня) зростання цін на всі види нафтопродуктів у Києві сповільнилося. Ціни на низькооктановий бензин марки А-76 підвищилися в середньому на 2 копійки. У такий спосіб ціни на АЗС піднялися з 5,30 до 5,32 гривні за літр. Ціни на бензин марки А-92 підвищилися з 5,57 до 5,60 гривні за літр. Незначне підвищення цін спостерігалося і на найпопулярнішу марку - високооктановий бензину А-95, з 5,86 до 5, 88 гривні за літр. Збільшення цін на дизельне паливо (ДП) за підсумками тижня склало 2 копійки, з 5,86 до 5,88 гривні за літр.

Дані отримані на підставі аналізу цін 10 столичних мереж АЗС: "Барс", "БРСМ-нафта", "Золотий гепард", "Кло", "Ліла", "Лукойл", "Рось", "WOG", "Україна-Нафта" і "Вік-Ойл" ("Укртатнафта").

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua