Віце-президент Saudi Aramco: Близький Схід стане центром торгівлі нафтопродуктами


Віце-президент Saudi Aramco: Близький Схід стане центром торгівлі нафтопродуктами

На думку одного з віце-президентів саудівської нафтової компанії Saudi Aramco, завдяки своєму географічному положенню, Близький Схід може стати новим центром торгівлі нафтопродуктами, якщо зуміє забезпечити "апаратні кошти" у вигляді переробних потужностей і "програмне забезпечення" у вигляді цінових і торговельних механізмів, повідомляє Platts.

Виступаючи на відкритті Близькосхідної нафтогазової конференції в Досі, Аділ аль Тубаієб, віце-президент Aramco з маркетингу, постачання і координації спільних підприємств, назвав кілька тенденцій, що роблять Близький Схід сильним претендентом на роль нового центра.

Активи регіону містять у собі його географічне положення і демографію, відзначив він. Регіон, заявив він, знаходиться на маршрутах, які "століттями" використовувалися для транспортування товарів Азію. Східне Середземномор'я, додав він, також входить у географічну базу торгового центру.

Населення Близького Сходу, що постійно збільшується, при його середньому віці, що постійно знижується, приведе до збільшення внутрішнього попиту, що, за оцінкою Тубаієба, виросте приблизно на 80% до 2020 року.

Нинішнє збільшення попиту за темпами "порівняне з Китаєм", заявив він. Це означає, що Близький Схід повинен буде і експортувати, і імпортувати нафтопродукти. Регіон у цілому в цей час є експортером, хоча в деякі райони вже імпортуються нафтопродукти, наприклад, Іран увозить бензин.

Він додав, що близькосхідний центр буде будуватися за європейською моделлю, тобто з об'єктами в різних місцях, на відміну від сінгапурської моделі, зосередженої навколо одного району

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua