Чому дорожчають ліки?


Чому дорожчають ліки?

Однією з основних причин збільшення цін на соціально значимі лікарські засоби в Україні є суб'єктивний фактор - підвищення зарплат, пенсій і стипендій.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив на прес-конференції міністр охорони здоров'я України Василь Князевич.

“Не слід також забувати про інфляційні процеси в державі, а також збільшення цін на лікарські субстанції”, - додав він. Тому, за словами міністра, “вітчизняний виробник повинен на це реагувати”.

Князевич також повідомив, що завтра в Мінздраві відбудеться розширена нарада з вітчизняними виробниками ліків. “Ми будемо намагатися знайти компроміс і розуміння. Думаю, ми зможемо домовитися про заморожування цін на ліки першої необхідності”, - висловив надію Князевич. Він також додав, що урядові чиновники мають “аргументи впливу на українську фармацевтичну еліту”.

На питання, чи вдасться адміністративними методами зупинити подорожчання ліків, міністр відповів, що “сьогодні держава змушена йти на подібні заходи, оскільки, на жаль, в Україні втрачена система, що у свій час чітко регулювала ціни на медичні препарати”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua