G7 на зустрічі у Вашингтоні зосередиться на валютних курсах і фінансовій кризі


G7 на зустрічі у Вашингтоні зосередиться на валютних курсах і фінансовій кризі

Міністри фінансів і голови Центральних банків країн "групи семи" (G7) на зустрічі наприкінці цього тижня у Вашингтоні зосередять свою увагу на валютних курсах і фінансовій кризі.

Країни G7 поділяють думку, що надмірні рухи на валютних ринках небажані для економічного зростання, заявив міністр фінансів Японії Фукусіро Нукага.

"Важливо підтвердити ці погляди", - цитує японського міністра Bloomberg. Японія в 2008 році головує в G7.

Нукага відповідав на запитання, чи буде "сімка" обговорювати слабість долара США на зустрічі у Вашингтоні. У березні долар досяг рекордно низьких рівнів до євро та ієни на побоюваннях, що американська економіка входить у стадію рецесії.

Представники G7 також обміняються поглядами на те, як підтримати зростання світової економіки і фінансові ринки, відзначив голова Мінфіну Японії.

Стан світової економіки, ситуація на фінансових ринках у США та низці європейських країн буде також обговорюватися в більш широкому форматі - у рамках весняної зустрічі країн-членів Міжнародного валютного фонду (МВФ), що пройде 12 квітня у Вашингтоні, повідомило агентству "Інтерфакс-АФІ" джерело в Мінфіні РФ.

Другим ключовим питанням у рамках зустрічі акціонерів МВФ стане реформа квот, відповідно до яких розподіляються голоси учасників фонду. За словами джерела, проект зміни квот уже схвалений, резолюція по всіх країнах розіслана для голосування. Строк голосування, за даними співрозмовника агентства, закінчується наприкінці квітня, тому Росія може і не проголосувати до моменту зустрічі у Вашингтоні.

Джерело також повідомило, що під час зустрічі акціонерів Світового банку 13 квітня у Вашингтоні будуть обговорюватися основні стратегічні напрямки дії банку в найближчі кілька років, проблеми клімату та боротьби з бідністю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua