Нафта подорожчала на падінні долара через статистику


Нафта подорожчала на падінні долара через статистику

Нафтові ф'ючерси на американських торгах у п'ятницю виросли за підсумками сесії, оскільки зниження курсу долара, викликане несприятливою статистикою, змусило інвесторів перевести капітали з валютного ринку на сировинний.

"Ціни підскочили у відповідь на опубліковані сьогодні дані про зайнятість у США... Долар ослабнув, тому що трейдери ринулися його продавати, очікуючи подальшого скорочення ключової ставки ФРС США", - сказав Пітер Бойтель із Cameron Hanover.

Травневі ф'ючерси на американську легку нафту до закінчення торгів подорожчали на $2,40 до $106,23 за барель. У порівнянні із закінченням минулого тижня ціни на нафту виросли на $0,60, що становить 0,58 відсотка. Рекордної позначки - $111,80 за барель - ціни на американську нафту досягли 17 березня. Травневі ф'ючерси на індикативний сорт нафти Brent виросли на $2,38 до $104,90 за барель.

Тривога із приводу скорочення попиту на нафту з боку США - найбільшого світового споживача "чорного золота" - через можливу рецесію не змогла перешкодити інвесторам вкладати кошти в енергоносії.

На ринку знову заговорили про рецесію, коли Мінпраці повідомило, що число зайнятих в економіці США без урахування сільськогосподарського сектора скоротилося в березні 2008 року на 80.000 чоловік у порівнянні з переглянутим у бік збільшення скороченням на 76.000 чоловік місяцем раніше.

Економісти Уолл-стріт, ґрунтуючись на попередніх даних про скорочення числа зайнятих у лютому на 63.000, прогнозували зниження цього показника в березні на 60.000 чоловік.

Дані Мінпраці привели до зниження курсу долара проти основних світових валют, оскільки гравці на ринку чекають чергового скорочення ставки Федеральної резервної системи США заради стимулювання економіки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua