Експерт: Бюджет-2008 краще не чіпати


Експерт: Бюджет-2008 краще не чіпати

Політики повинні відмовитися від перегляду державного бюджету України на 2008 рік, вважає доктор економічних наук, професор, директор Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Ігор Бураковський.

"Вища відповідальність політиків перед суспільством повинна перебувати у відмові цього року від перегляду бюджету-2008, щоб уникнути роздування його видаткової частини за рахунок різного роду досить витратних соціально-економічних проектів, - застеріг Бураковський. - У протилежному випадку ми ризикуємо розкрутити спіраль "інфляція - виплати - інфляція".

У той же час він відзначив, що в умовах світового зростання цін на продукти харчування і на нафту та нафтопродукти політика протидії інфляції набуває нового сенсу.

"Варто реалістично аналізувати інфляційну динаміку (її внутрішні і зовнішні причини), беручи до уваги всі пов'язані із цим процесом проблеми, але уникаючи при цьому апокаліптичних оцінок. Боротьбу з інфляцією необхідно вивести за рамки політичних дискусій, об'єднавши для цього не тільки всі гілки влади, але й політичні сили", - переконаний експерт

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua