Україна заплатить СОТ 350 тис. дол. внеску


Україна заплатить СОТ 350 тис. дол. внеску

За СОТ прийдеться платити. Після набуття повноправного членства у Світовій організації торгівлі Україні необхідно буде оплатити разовий внесок і щорічно платити членський внесок.

Про це говориться в пояснювальній записці до законопроекту Про ратифікацію протоколу про вступ України до Світової організації торгівлі, що зареєстрований у Верховній Раді 2 квітня.

Разовий внесок залежить від його фактичного розміру і співвідношення обсягу зовнішньої торгівлі України і сукупного обсягу зовнішньої торгівлі країн-членів СОТ.

"Через те, що Україна набуде членство у СОТ не з початку поточного року, розмір членського внеску буде розраховуватися на фактичну кількість місяців, які залишилися до кінця 2008 року і буде становити приблизно 350 тис. швейцарських франків (приблизно 350 тис. доларів США) разом з одноразовим внеском у Робочий фонд СОТ", - говориться в документі.

Сума щорічного внеску визначається як співвідношення обсягу зовнішньої торгівлі до сукупного обсягу зовнішньої торгівлі всіх країн-членів СОТ.

У записці уточнюється, що передбачені в держбюджеті-2008 витрати для сплати внеску у сумі 2 млн 163,4 тис. гривень є достатніми для виконання відповідних фінансових зобов'язань цього року.

Нагадаємо, 5 лютого в Женеві Віктор Ющенко і Генеральний директор Світової організації торгівлі Паскаль Ламі підписали протокол про вступ України до СОТ.

СОТ надала Україні п'ять років перехідного періоду для адаптації окремих її норм і положень та оприлюднила умови вступу України в організацію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua