Пишний: Зміна голови правління Ощадбанку поки недоцільна — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Пишний: Зміна голови правління Ощадбанку поки недоцільна

246
Зміна голови правління ВАТ "Державний ощадний банк України" (Ощадбанк, Київ) поки недоцільна, оскільки кредитно-фінансова установа перебуває на етапі реалізації програми виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР, вважає заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони (РНБО) України, член наглядової ради Ощадбанку Андрій Пишний.
"Питання щодо голови правління на даному етапі стояти не буде. Банк перебуває в активній фазі реалізації держпрограми, і зміна голови правління на даному етапі - це додатковий ризик для банку. Наглядова рада на це, я впевнений, не піде", - сказав Пишний агентству "Інтерфакс-Україна" напередодні засідання НР банку, що заплановано на 4 квітня.
Як повідомлялося, екс-член НР банку Олександр Морозов наприкінці березня заявив, що на засіданні наглядової ради Ощадбанку 4 квітня буде розглянуто питання про звільнення голови правління банку Анатолія Гулея.
Заступник секретаря РНБО також відзначив, що вже більше року не проводилося жодного засідання НР Ощадбанку.
"Питання є. Те, що розмова повинна відбутися (правління із НР) - це факт... У мене є маса питань до структури активів, до їхньої якості, до ступеня і рівня виконання стратегії, що ми запланували", - підкреслив Пишний.
Крім того, він повідомив, що на сьогоднішньому засіданні НР банку буде розглянутий звіт Національного банку України (НБУ) за підсумками перевірки Ощадбанку, а також інформація про перебіг компенсаційних виплат.
"Нацбанк чітко вказав на наявність низки порушень і наказав розглянути відповідальність посадових осіб банку... На даному етапі питання щодо зміни голови не стоїть", - пояснив Пишний.
Член НР банку також відзначив, що правління Ощадбанку у своїй діяльності не повною мірою опирається на затверджену в 2006 році стратегію розвитку кредитно-фінансової установи. Крім того, за його словами, відкладається розгляд питання про виконання плану щодо підвищення інвестиційної привабливості цього держбанку.
"Розмова про продаж ведеться, але увесь час у політичній площині. На мою думку, її необхідно переводити в практичну площину: от ціна, ринок, бачення, перспективи, позиція, з якою готове правління виходити до власника. На сьогоднішній день такої розмови немає. Все це вимагає обговорення на засіданні наглядової ради", - відзначив член Пишний.
Ощадбанк заснований в 1991 році. Всі його акції належать державі. За даними Нацбанку України, на 1 січня 2008 року за розміром загальних активів (19,291 млрд грн) банк посідав восьме місце серед 175 банків, що діяли в країні
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас