Вилучені у Мавроді 700 тис. дол. роздадуть ошуканим вкладникам МММ


Вилучені у Мавроді 700 тис. дол. роздадуть ошуканим вкладникам МММ

Вилучені у справі екс-голови фінансової піраміди МММ Сергія Мавроді майже 700 тис. дол. (понад 20 млн руб.) будуть передано сьогодні з ГУВС Москви до Служби судових приставів.

Як повідомили в прес-службі управління Федеральної служби судових приставів по Москві, гроші будуть покладені в банк і, швидше за все, підуть на компенсацію збитку, нанесеного вкладникам МММ.

У 2007 р. Чертановський суд м.Москви визнав Мавроді винним у заволодінні чужим майном шляхом шахрайства і несплаті податків. Колишній голова МММ був засуджений до чотирьох років і шести місяців позбавлення волі. При оголошенні вироку суддя зазначила, що суд не знайшов підстав для призначення Мавроді умовного терміну покарання.

За початок відбування терміну покарання було прийнято 31 січня 2003 р., коли відбулося затримання Мавроді. Крім того, суд зобов'язав Мавроді виплатити на користь державі штраф у розмірі 10 тис. руб. і понад 20 млн руб. постраждалим від діяльності МММ. Суд Москви залишив даний вирок у силі.

22 травня 2007 р. термін тюремного ув'язнення закінчився, і С.Мавроді вийшов на свободу. Після виходу з в'язниці колишній голова МММ заявив, що збирається "щось зробити" для повернення грошей ошуканим вкладникам. Проте Мавроді уточнив, що розплачуватися з вкладниками МММ він збирається не з особистих коштів, оскільки всі вони конфісковані за рішенням суду.

Тим часом кількість ошуканих вкладників МММ, за неофіційними даними, становить не менше 10 мільйонів, а сума, вкладена ними у фінансову піраміду, оцінюється експертами в декілька мільярдів доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua