Мінфін виділить додатково 1 млрд гривень на контрактників


Мінфін виділить додатково 1 млрд гривень на контрактників

Понад 1 мільярд гривень додатково виділить Міністерство фінансів на фінансування військової контрактної служби, повідомила прес-служба Мінфіну.

Зокрема, Кабінет Міністрів схвалив підготовлений Мінфіном проект закону про додаткове фінансування військової контрактної служби, що "розроблений з метою прискорення реалізації завдань в 2008 році щодо переходу ЗСУ на контрактну основу".

Як відзначає прес-служба, ресурсом для збільшення Мінфіном витрат на армію стали надпланові надходження в держбюджет від податку на додаткову вартість на завезені на територію України товари. Тому, завдяки успішному виконанню бюджету за перші три місяці поточного року Мінфін виділяє понад 1 мільярд гривень для контрактної служби, говоритися в повідомленні.

Зокрема, додаткові кошти на грошове забезпечення військовослужбовців виділяються в розмірі понад 268 мільйонів, що дозволить забезпечити виплату грошового забезпечення військовослужбовцям за контрактом у розмірі не менше, ніж 1 200 грн. щомісяця.

Для безкоштовного харчування контрактників рядового, сержантського і старшинського складу витрати збільшені на 635 мільйонів гривень.

Серед іншого, на здійснення заходів щодо переведення системи зв'язку Збройних Сил України на цифрові засоби додатково виділено 200 мільйонів гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua