Юрій Луценко жив за рахунок дружини


Юрій Луценко жив за рахунок дружини

Учора "Дело" опублікувало декларації про доходи міністра палива та енергетики Юрія Продана і міністра оборони Юрія Єханурова. Вирішивши не відставати від колег, свою декларацію про доходи надав міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Минулий рік у головного міліціонера країни у фінансовому плані був не з найкращих. Його дохід можна порівняти з річною стипендією студента. Так, відповідно до декларації, Юрій Луценко в 2007 році заробив усього 1396 гривень. Як пояснили нам у прес-службі МВС, весь минулий рік Луценко був безробітним, працевлаштувався він лише в грудні, зате відразу міністром. Звідси і такий маленький заробіток.

Добре, що дружина міністра, відповідно до декларації, заробила 484 тисячі гривень. Основний заробіток членів сім'ї міністра - підприємницька діяльність, за рахунок чого вдалося одержати дохід у розмірі 415 тисяч гривень. Нагадаємо, в 2006 році сім'я міністра заробила 750 тисяч гривень, половина з яких - дохід Юрія Луценка.

Не розжився Луценко цього року ні нерухомістю, ні землею. У власності міністра, як зазначено в декларації, квартира площею 27,5 квадратних метра. Сім'я володіє ще однією квартирою площею 55 квадратних метрів.

Дивує те, що в сім'ї Луценка немає гаража. Сам міністр автомобілем не володіє, зате в його сім'ї їх чотири - 3,5-літровий Infinity, 2,5-літровий Volkswagen, 2-літрова Hyindai і 1,6-літрова Skoda Octavia.

У банках голова МВС зберігає... 1 гривню. Саме таку суму він вказав у своїй декларації. Зате в сім'ї Юрія Луценка на рахунках у банках та інших фінансово-кредитних установах досить значна сума - 409 тисяч гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua