АМКУ оштрафував "Запоріжжяобленерго"


АМКУ оштрафував "Запоріжжяобленерго"

Антимонопольний комітет оштрафував енергопостачальну компанію "Запоріжжяобленерго" на 25 тис. гривень за зловживання монопольним становищем на ринку додаткових послуг.

Про це сказано в повідомленні прес-служби АМКУ, текст якого мають Українські Новини.

"Як установив Комітет (АМКУ), обленерго ("Запоріжжяобленерго") стягувало зі споживачів економічно необґрунтовану плату за надання 2 видів додаткових послуг. Зокрема, підключення нової або реконструйованої електроустановки, і послугу з повторного підключення до електромереж (після відключення)", - повідомляє прес-служба АМКУ.

Крім цього, прес-служба повідомляє думку голови комітету Олексія Костусєва про це порушення.

"Зловживаючи ринковою владою, монополіст виставляв споживачам власні умови щодо підключення до електромереж. У результаті останні були змушені оплачувати витрати, яких обленерго фактично не мало", - цитує прес-служба Костусєва.

У свою чергу, "Запоріжжяобленерго" визнало існуюче порушення й зобов'язалося виконати вимоги АМКУ й сплатити штраф.

Як повідомляло агентство, 2007 рік "Запоріжжяобленерго" закінчила із чистим прибутком 19,496 млн. гривень, збільшивши чистий доход на 23,15%, або на 540,235 млн. гривень порівняно з 2006 до 2 873,569 млн. гривень.

18,67% акцій "Запоріжжяобленерго" належать Bikontia Enterprises Limited (Кіпр), 6,77% - Kerelio Commercial Limited (Кіпр), 10,16% - Lex Perfecta Limited (Кіпр), 60,25% - Енергетичній компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua