Fitch підвищило рейтинг "Газпрому" до рівня BBB


Fitch підвищило рейтинг "Газпрому" до рівня BBB

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) ВАТ "Газпром" в іноземній і національній валюті з рівня "BBB-" до "BBB". Прогноз по рейтингах змінений з "позитивного" на "стабільний". Крім того, Fitch підвищив пріоритетний незабезпечений рейтинг з рівня "BBB-" до "BBB".

Агентство також підвищило рейтинги програми емісії боргових зобов'язань Gaz Capital S.a. на суму 30 млрд дол. з рівня BBB- до BBB і привласнило планованому в рамках програми випуску облігацій, що є участю в кредиті, очікуваний рейтинг BBB.

Випуск облігацій складатиметься з двох серій, номінованих у доларах США, і використовуватиметься для фінансування кредиту "Газпрому". Виплати по облігаціях пов'язані виключно з кредитоспроможністю і фінансовим станом "Газпрому". Фінальний рейтинг буде привласнений випуску після отримання інформації по терміну звернення і обсягу облігацій, а також після отримання Fitch остаточної документації по випуску, яка повинна в основному відповідати отриманій раніше інформації

Підвищення рейтингів Газпрому відображає поліпшення фінансових показників компанії виходячи з результатів за 2006 р. і за 9 місяців 2007 р., включаючи повернення до позитивного вільного грошового потоку вперше за п'ять років.

Рейтинги Газпрому засновані на його самостійній кредитоспроможності і враховують той факт, що компанія перебуває в державній власності, а також вплив держави на ділове середовище, в якому веде діяльність Газпром, і фінансові показники компанії. В той же час рейтинги не пов'язані безпосередньо з суверенними рейтингами Російської Федерації, зазначила компанія.

"Газпром" - найбільша газова компанія світу, що займається геологорозвідкою і видобутком газу, його транспортуванням і переробкою, а також реалізацією газу в Росії і за її кордони. Держава є найбільшим акціонером "Газпрому" - на його частку доводиться 38,37 % акцій компанії

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Газпром
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua