Міністр: Купівля доступного житла в сільській місцевості України буде можлива до кінця 2008 р


Міністр: Купівля доступного житла в сільській місцевості України буде можлива до кінця 2008 р

Будинки на дві-чотири квартири у сільській місцевості в рамках реалізації програми "Доступне житло" можна буде придбати до кінця 2008 року, повідомив міністр регіонального розвитку та будівництва Василь Куйбіда на прес-конференції в Києві у вівторок.

"Будинки дво- і чотириквартирні в сільській місцевості можна буде придбати вже наприкінці поточного року", - сказав він.

За словами міністра, при сучасних будматеріалах будівництво будинків такого типу займе три місяці, у той час як будівництво багатоповерхівок займає від восьми місяців до року.

В.Куйбіда також сказав, що Мінрегіонбуд "практично завершив" формування нормативної бази для будівництва доступного житла. Зокрема, передбачається розмір житлоплощі на одну людину. "Міністерство пропонує, що на одного жителя такої квартири повинно припадати 18-20 кв. м. Однак я не думаю, що це обмежить комфорт даного житла", - відзначив голова міністерства.

Крім того, В.Куйбіда повідомив, що собівартість будівництва доступного житла знизиться за рахунок використання проектів будинків, що вже будувалися в конкретному регіоні, і місцевих будматеріалів.

При цьому, за словами міністра, будівництво 1 кв. м такого житла цього року може коштувати $450.

Як сказав В.Куйбіда, створена при Мінрегіонбуді спеціальна комісія минулого тижня відібрала 71 проект будівництва доступного житла з 200 заявок, поданих областями.

"Ці проекти можуть стати пілотними у відібраних містах та областях для будівництва доступного житла", - сказав міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua