УкрГаз-Енерго: "Нафтогаз України" перешкоджає проведенню зборів акціонерів


УкрГаз-Енерго: "Нафтогаз України" перешкоджає проведенню зборів акціонерів

ЗАТ "УкрГаз-Енерго" звинуватило національну акціонерну компанію (НАК) "Нафтогаз України" у перешкоджанні проведенню загальних зборів акціонерів товариства, що призначено на 1 квітня 2008 року.

"Представники "Нафтогазу України" не допускають до місця реєстрації акціонерів членів реєстраційної комісії", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" керівник прес-служби "УкрГаз-Енерго" Віталій Кисель.

Співрозмовник агентства уточнив, що реєструвати представників акціонерів для участі в зборах планувалося в одному із приміщень центрального офісу "Нафтогазу України", що з 2006 року орендує ЗАТ.

"Позиція Нафтогазу України" ще більше дивує, якщо взяти до уваги, що держхолдинг як ініціатор зборів акціонерів не надав ніяких пропозицій і матеріалів для його проведення. Таким чином, можна зробити висновок, що НАК свідомо і заздалегідь готувався до зриву проведення зборів", - сказав В.Кисель.

"УкрГаз-Енерго", як відзначив керівник прес-служби підприємства, зі свого боку забезпечило всі передбачені законодавством процедури, необхідні для проведення загальних зборів акціонерів, у тому числі повідомило акціонерів, підготувало проекти рішень зборів.

"Ми вважаємо, що недопуск представників "УкрГаз-Енерго" - членів реєстраційної комісії до місця реєстрації акціонерів, як і спроба незаконного скасування державної реєстрації ЗАТ, є частиною спланованої кампанії з перешкоджання діяльності нашого підприємства", - підсумував В.Кисель.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua