Аеропорт Хітроу втрачає 50 млн дол через хаос з багажем


Аеропорт Хітроу втрачає 50 млн дол через хаос з багажем

Не менше 50 млн доларів становлять фінансові втрати від хаосу, що панує вже п'ятий день підряд на новому, п'ятому терміналі лондонського аеропорту Хітроу.

Нагадаємо, що після того, як у понеділок були скасовані ще 54 авіарейси, акції авіакомпанії, що використовує цей термінал, "Брітіш ейрвейз" упали відразу на 5 відсотків.

Повідомляється, що загальне число авіарейсів, скасованих з початку урочистого введення в експлуатацію 27 березня термінала вартістю 8,6 млрд доларів, уже досягло трьохсот. Через збої з обслуговування багажу невідправленими виявилися десятки тисяч сумок і валіз. На даний момент співробітники намагаються вирішити також проблеми з паркуванням, під'їздом до споруди, що "Брітіш ейрвейз" назвало "найкращою у світі".

Тим часом "національною ганьбою" назвала ситуацію з п'ятим терміналом Тереза Вільєрс, відповідальна за питання транспорту в "тіньовому кабінеті" провідної опозиційної Консервативної партії.

У свою чергу виступаючи зі спеціальною заявою в Палаті громад британського парламенту, секретар у справах авіації уряду Джим Фіцпатрік визнав, що знадобиться тиждень, щоб повернути весь загублений, невідправлений багаж пасажирам.

Крім цього дуже засмучений подібною ситуацією прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун.

Фіцпатрік закликав "Брітіш ейрвейз" та оператора Хітроу - компанію з управління британськими аеропортами, якою володіє іспанська Ferrovial - об'єднати зусилля з вирішення проблем і виплатити компенсації постраждалим пасажирам.

"Як тільки робота на 5-ому терміналі ввійде в нормальне русло, і оператор, і авіакомпанія повинні зробити висновки із того, що відбулося, і роз'яснити свої плани із забезпечення нормальної, безперебійної роботи сучасної споруди", - додав Фіцпатрік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua