В Україну прибув Джордж Буш


В Україну прибув Джордж Буш

Президент США Джордж Буш прибув в Україну з державним візитом. Планується, що сьогодні Буш і Президент Віктор Ющенко обговорять перспективи двостороннього співробітництва, зокрема План дій "Україна-США" на 2008-2009 роки і можливість приєднання України до плану дій щодо членства в НАТО.

В аеропорті Буша зустрічали міністр закордонних справ України Володимир Огризко, голова Секретаріату Президента України Віктор Балога та інші посадові особи, також представники більше 80 українських ЗМІ.

Після зустрічі двох президентів "віч-на-віч" почнуться україно-американські переговори в розширеному форматі.

Сторони мають намір обговорити актуальні питання двостороннього співробітництва і планують підписати базовий документ щодо реалізації плану дій "Україна-США" на 2008-2009 роки.

Також Буш і його дружина Лора Буш відвідають одну з київських шкіл і національний заповідник "Софія Київська".

Після відвідин України Буш відправиться в Бухарест (Румунія) для участі в саміті НАТО, у Хорватію та у Росію для зустрічей із владою.

Також в Україну 31 березня прибула Державний секретар США Кондоліза Райс, повідомив журналістам представник аеропорту "Бориспіль". Її літак приземлився в аеропорті близько 20 години.

Нагадаємо, США прогнозують, що на саміті НАТО в Бухаресті (Румунія) у квітні будуть розглянуті терміни приєднання України до Плану дій щодо членства в Альянсі.

11 березня США підтримали прагнення України приєднатися до Плану дій щодо членства в НАТО.

Україна просить країни-члени НАТО розглянути можливість її приєднання до Плану дій щодо членства в організації на Бухарестському саміті.

28 лютого посол США Вільям Тейлор високо оцінив імовірність пропозиції НАТО Україні приєднатися до Плану дій щодо членства в Альянсі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua