3-й форум Фінансових директорів


3-й форум Фінансових директорів

15 квітня відбудеться 3-й форум Фінансових директорів "Управління холдингом через фінанси. Керівництво до дії", організатором якого виступає компанія ІНТАЛЄВ. Управління фінансами в багаторівневих компаніях припускає використання специфічних методик та інструментів. Учасники форуму довідаються про реальні проекти з впровадження систем керування фінансами в українських і російських компаніях, побачать, як формалізувати процес планування та збору даних із всіх підрозділів, як контролювати та враховувати фінансові потоки усередині організації, як транслювати методологію обліку з одного підрозділу в інший.

На заході будуть розглядатися не тільки інструменти, які допомагають досягти прозорості і ясності у фінансах, але й з якими складностями доводилося стикатися компаніям, а головне, які можливості відкривають такі системи керування для фінансового директора і компанії в цілому.

Програма форуму - тут

Вартість участі: для представників цільової аудиторії Вхід ВІЛЬНИЙ (за умови попередньої реєстрації на сайті компанії - www.intalev.ua ).

За підтримки: ІА "Економічні новини", headhunter.com.ua, www.VlasnaSprava.info, журнал "Фінансовий директор", журнал "Управлінський облік і бюджетування", журнал "Історії УСПІШНИХ компаній і людей".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Инталев
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua