НБУ дозволив банкам скорочувати час роботи обмінних пунктів в аеропортах, на залізничних, морських і річкових вокзалах


НБУ дозволив банкам скорочувати час роботи обмінних пунктів в аеропортах, на залізничних, морських і річкових вокзалах

Національний банк дозволив банкам скорочувати час роботи своїх пунктів обміну валюти в аеропортах, на залізничних, морських і річкових вокзалах. Про це говориться в повідомленні НБУ.

Так, регулятор прийняв зміни в Інструкцію про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України, які набули чинності з 25 березня.

За даними змінами, НБУ дозволив банкам самостійно визначати тривалість режиму роботи таких пунктів обміну валюти у зв'язку з тим, що в деяких аеропортах немає рейсів, а на згаданих вокзалах відсутнє прибуття та відправлення відповідних транспортних засобів.

Через це, функціонування пунктів обміну валюти в цих місцях, час якого раніше становив не менше 21 години на добу, є недоцільним.

У результаті, банки одержали право самостійно визначати тривалість роботи цих пунктів.

У тому числі, НБУ дозволив банкам, а також "Укрпошті", при прийомі на роботу співробітників, що здійснюють розрахунково-касові операції з обміну валюти в пунктах обміну та касах банків, самостійно визначати кваліфікаційні вимоги до них.

Як повідомляло агентство, з 1 січня НБУ врегулював проведення перевірок дотримання банками валютного законодавства в перевірок обмінних пунктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua