Фальсифікація рішення суду: Довгого "здали з тельбухами"


Фальсифікація рішення суду: Довгого "здали з тельбухами"
Головне управління МВС у Києві порушило кримінальну справу за фактом фальсифікації постанови Радивилівського районного суду Рівненської області, що забороняє реєструвати нових депутатів БЮТ у Київраді. У постанові мова йде про порушення кримінальної справи за фактом підробки документа і використання свідомо підробленого документа. Як повідомив Українській правді народний депутат від БЮТ Андрій Портнов, "зараз розслідуються обставини виникнення цього рішення суду з підробленою печаткою, а також роль депутата Київради Андрія Андрюшкіна в цьому питанні". "Під час перевірки Андрюшкін пояснив, що 28 лютого 2008 року він зустрівся в Києві зі своїм знайомим і передав останньому 10 тисяч доларів для винесення постанови Радивилівським райсудом", повідомляє Українська правда.

"Надалі, 12 березня приблизно о 10 годині знайомий при зустрічі з Андрюшкіним передав йому постанову Радивилівського райсуду Рівненської області за підписом судді Прочук, а також клопотання та адміністративний позов, за що одержав ще 2 тисячі доларів", мова йде в документі.

Пізніше, як повідомляє Українська правда, Андрюшкін зустрівся із секретарем Київради Олесем Довгим і передав останньому ксерокопію постанови, що було оголошено в сесійній залі державним виконавцем Сергієм Крайчинським.

"Під час проведеної перевірки в Радивилівському райсуді Рівненської області суддя Прочук пояснила, що зазначену постанову не виносила і не підписувала. Крім того, заява із цього приводу в Радивилівському райсуді не реєструвалася", говориться в постанові.

У свою чергу, Портнов підкреслив, що в такий спосіб Андрюшкін "щиросердно зізнався у фальсифікації документів і дачі хабара, а також здав Довгого з тельбухами".

“Ми будемо поблажливо ставитися до Андрюшкіна, якому грозить 7 років ув'язнення, і просити, щоб строк був зменшений у зв'язку із щирим розкаянням і визнанням своєї провини”, відзначив Портнов.

Нагадаємо, 13 березня перед початком засідання сесії Київради державний виконавець повідомив, що Радивилівський райсуд Рівненської області прийняв постанову, якою призупинив дію рішення з'їзду БЮТ від 2 червня 2007 року про дострокове припинення повноважень і відкликання 15 депутатів Київради.

У зв'язку із цим ЦВК відмовилася розглядати питання про реєстрації 15 нових депутатів від БЮТ у Київській міській раді.

Як виявилося, постанова Радивилівського райсуду, що зачитали перед київськими обранцями - про заборону достроково припиняти повноваження депутатів від БЮТ - фальшивка.

Голова Радивилівського райсуду Віталій Кохно заявив, що цей суд не розглядав питання про припинення дії рішення з'їзду БЮТ від 2 червня 2007 року про дострокове припинення повноважень і відкликання кількох депутатів Київради.

Пізніше прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звернулася до членів Центвиборчкому з вимогою, щоб вони забезпечили подачу подання про звільнення Володимира Шаповала з посади голови ЦВК.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua