198
Кудрін: У Росії кризи не буде
— Валюта
У Центробанку та уряду Росії досить коштів для забезпечення стабільності фінансової системи країни в умовах безпрецедентної кризи на світових фінансових ринках.
Про це заявив міністр фінансів РФ Олексій Кудрін.
"У Центробанку та уряду досить коштів, щоб забезпечити стабільність нашої фінансової системи", - підкреслив Кудрін.
Більше того, відзначив він, "темпи економічного зростання цього року в нас будуть не менше 7%, які будуть забезпечені приростом кредитної маси - навіть в умовах світової фінансової кризи". За словами міністра, можлива коротка за тривалістю нестача ліквідності "буде забезпечена урядом і ЦБ".
У той же час Кудрін відзначив, що "нинішня криза на світових фінансових ринках, безпрецедентна за масштабами і глибиною за останні десятиліття, створить додаткові виклики та ризики для нашої фінансової системи".
"Зараз криза перебуває в піку і можливо продовжиться. Нам треба бути готовими до моніторингу та своєчасного реагування на умови, що змінюються, кризи", - сказав міністр. Про це пише "Взгляд".
За матеріалами: Взгляд
Поділитися новиною
Також за темою
НБУ підняв курс долара до рекордного значення
Курс долара, ціни та ВВП: аналітики оцінили перспективи економіки України у 2026 році
Що буде з курсом долара і євро у 2026 році: три можливі сценарії
Долар зріс до двотижневого максимуму на тлі подій у Венесуелі
Нові банкноти в Сирії: прибрали два нулі (фото)
Рекордні $4,5 млрд продав Нацбанк на міжбанку в грудні
