На Чернігівщині з'явився близнюк "Еліти-Центру"!


На Чернігівщині з'явився близнюк "Еліти-Центру"!

Бахмацьким РВ УМВС у Чернігівській області порушена кримінальна справа за фактом скоєння шахрайських дій службовими особами житлово-будівельного кооперативу, які протягом 2006 року склали фіктивні договори і протоколи зборів кооперативу про участь у будівництві багатоквартирного будинку та заволоділи їхніми коштами на загальну суму 100 тисяч гривень.

Про це "Главреду" повідомив відділ УМВС України в Чернігівській області. Історія почалася ще в радянський час, коли кооператив громадян зводив 5-поверховий будинок на 90 квартир. Будинок виріс лише до 3 поверху, а потім на пострадянському просторі почалося безладдя, тому будівництво зупинилося на довгі роки.

Але тут з'явився ловкач, що відкрив офіс, де миловидний персонал за комп'ютером розповідав всі переваги вкладання грошей у добудовування будинку.

Перед цим «інвестор» зумів переконати міську раду виділити йому землю, на якій стоїть довгобуд, під будівництво будинку. Оскільки вже і кооперативу давно не було, і документи всі були загублені.

Багато хто повірив, що 31 серпня 2007 року будинок буде зданий в експлуатацію, адже залишилося добудувати лише 2 поверхи і провести внутрішні роботи. А оскільки в райцентрі практично нічого не будується, то клієнтів зібралося досить.

Ті ж члени кооперативу, які ще мали пай з радянських часів, одержали пропозицію відмовитися від нього за грошову компенсацію або доплатити і нарешті-то стати власниками нерухомості.

Коли «інвестор» почав поводитися підозріло, увесь час видумуючи все нові і нові причини того, чому будівництво зовсім не рухається, клієнти перестали платити внески. Але згодом псевдоінвестор взагалі зник.

Порушена справа. Ведуться пошуки аферистів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua