Понад 90% мобілок завезені в Україну нелегально


Понад 90% мобілок завезені в Україну нелегально

Більше 90% мобільних телефонів, які продаються в Україні, не декларувалися на митниці, тобто завезені в країну нелегально.

Про це заявив голова Державної митної служби України Валерій Хорошковський в інтерв'ю щотижневику "Дзеркало тижня"."За нашими деклараціями, зайшло мобільних телефонів трохи більше, ніж на $30 млн., а ринок відзвітувався про те, що було продано мобільних телефонів на суму понад $500 млн.", - заявив Хорошковський.

За словами голови ДМСУ, великою проблемою при митному контролі є малі розміри та висока питома вартість мобільних телефонів. "Мобільники - це окреме лихо. Вони маленькі.

Одна пропущена фура може коштувати $2 - $3 млн., якщо це ексклюзивні речі", - повідомив він. При цьому, за словами Хорошковського, нелегальне ввезення у країну відбувається і на рівні порівняно дрібних партій. "Люди тягнуть сумками, обсяги пристойні. Дві-три спортивні сумки айподів можуть потягнути на кілька сотень тисяч доларів", - підкреслив глава Держмитслужби.

Голова ДМСУ також визнав, що поки митникам надзвичайно важко боротися з нелегальним ввезенням мобільних телефонів. "Щиро кажу, дірок і схем - мільйон. Якщо не створити багатокільцеву систему, то боротися із цим буде дуже складно", - заявив Хорошковський.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua