Сума середнього хабара в Україні збільшилась до 25-26 тисяч гривень


Сума середнього хабара в Україні збільшилась до 25-26 тисяч гривень

В Україні сума середнього хабара в порівнянні з минулим роком збільшилася до 25-26 тисяч гривень.

Про це в інтерв'ю газеті "Україна Молода" сказав начальник департаменту Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України Леонід Скалозуб.

"Хабарництво документувати не так просто, тому що чиновники, особливо вищого рівня, одержують хабарі і через посередників, і на кредитні картки. Ми провели аналіз цих фактів і бачимо, що беруть вони за "вирішення питань" - узгодження, виділення або передачу в оренду землі, за оренду і відчуження державного та комунального майна, потроху беруть у сфері освіти та охорони здоров'я", - відзначив Скалозуб.

За його словами, у регуляторній і дозвільній сфері (за ліцензії, дозвіл) притягуються до відповідальності більше 50% від загальної кількості хабарництва. При цьому в 2008 році із сумою хабара більше 10 тисяч гривень було розкрито 73 злочини, більше 30 тисяч гривень - 39 злочинів.

"У такий спосіб можу констатувати, що сума середнього хабара в порівнянні з минулим роком зросла. Рік тому - 15-16 тисяч, а сьогодні - уже 25-26 тисяч гривень", - відзначив Скалозуб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua