Представники 20 підприємств Запорізької області заявляють про рейдерські атаки


Представники 20 підприємств Запорізької області заявляють про рейдерські атаки

До представників обласної робочої групи з питань протидії протиправному поглинанню і захопленню підприємств звернулися 20 підприємств із заявами про рейдерські атаки, повідомив перший заступник голови Запорізької області Олександр Бережной на нараді робочої групи в четвер.

Він уточнив, що, зокрема, заяви надійшли від ЗАТ "Запоріжкнига", ЗАТ "Промбудпроект", причалу № 7 Запорізької обласної організації "Українське товариство мисливців і рибалок", Бердянського державного заводу "Скловолокно", ЗАТ "Ресма".

На попередньому засіданні робочої групи обговорювалася подібна ситуація, що склалася на дев'ятьох підприємствах різних форм власності.

"Схеми рейдерських атак побудовані на використанні різних способів захоплення підприємств. Прийшов час дати їм об'єктивну правову оцінку, опираючись на норми законодавства", - сказав О.Бережной.

Матеріали, якими володіє робоча група, будуть спрямовані в правоохоронні органи. Робоча група залишає за собою право контролювати перебіг судових розглядів цих справ

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua