СБУ порушила кримінальну справу за фактом розкрадання посадовими особами "Нафтогазу"


СБУ порушила кримінальну справу за фактом розкрадання посадовими особами "Нафтогазу"

Служба безпеки України 3 березня 2008 р. порушила кримінальну справу за фактом розкрадання 25 млн грн посадовими особами НАК "Нафтогаз України". Про це сьогодні на брифінгу повідомила керівник прес-служби СБУ Марина Остапенко. Розкрадання було здійснено під час проведення тендера із закупівлею в одного учасника устаткування за завищеними цінами.

"У грудні 2006 р. посадові особи "Укргазенергосервісу", структурного підрозділу НАК "Нафтогаз України", використавши наданий одній з комерційних структур Києва лист-пропозицію, у якому були зазначені неправдиві дані щодо ціни, виробника, сертифікації та умов поставки запчастин і вузлів до газоперекачувальних агрегатів, штучно створили умови для проведення тендера з використанням процедури "закупівлі в одного учасника", - відзначила М.Остапенко.

6 грудня 2006 р. був укладений договір про поставку зазначеної продукції на суму понад 27 млн грн. У грудні 2006 р. - січні 2007 р. зазначені кошти були перераховані на рахунок цієї комерційної структури, що перерахувала їх на рахунки інших підприємств, у тому числі з ознаками фіктивності. У той же час установлено, що продукція, поставлена "Укргазенергосервісу", закуплена в її виробника всього за 1,3 млн грн, тобто перевитрати склали 25,7 млн грн, підкреслив керівник прес-служби СБУ.

Для розслідування зазначеної справи розпорядженням керівництва СБУ створена слідчо-оперативна група. Проводяться відповідні слідчі заходи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua