Американські банки шахраюють з тарифами


Американські банки шахраюють з тарифами

Багато американських банків ігнорують федеральні норми, що вимагають інформування клієнтів про тарифи з обслуговування рахунків.

Про це свідчать дані доповіді Державного контрольного управління (The Government Accountability Office), повідомляє UPI.

Доповідь складена за результатами обстеження, що проводилося співробітниками під прикриттям. Виявилося, що 20% з 184 обстежених банків не надають клієнтам список тарифів і процентних ставок по внесках, а половина з 154 фінансових установ не повідомляють такі відомості на своїх Web-сайтах.

Директор центру Відповідальне кредитування Ерік Хальперін заявив, що банки перетворили плату за перевищення ліміту негативного сальдо та інші платежі за обслуговування рахунків у джерела своїх доходів.

Один з методів полягає в тому, щоб покривати операції по дебетових картках, коли в клієнта немає грошей на рахунку, а потім стягувати плату за обслуговування. “Більшість людей вважають, що вести операції з дебетовою карткою безпечніше, тому що на відміну від кредитної картки ви не можете витратити гроші, яких у вас нема, - говорить Хальперін. - Насправді ж банки все перевернули з ніг на голову і перетворюють дебетові картки в кредитні з астрономічними процентними ставками”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua