Ринок корупції перевищує 1 трлн євро


Ринок корупції перевищує 1 трлн євро

Європейська комісія вирішила почати дослідження щодо зв'язків між організованою злочинністю та корупцією. Відповідне рішення було прийнято Комісією сьогодні.

"Вартість корупції становить на сьогодні близько 5% світової економіки, або більше 1 трлн. євро. ЄС повинна вживати дії. Я налаштований підрізати крила організованій злочинності всіма доступними заходами", - заявив із цього приводу віце-президент Єврокомісії, відповідальний за питання юстиції, свободи та безпеки Франко Фраттіні.

За його словами, сьогодні організована злочинність використовує хабарі для того, щоб полегшити свою діяльність і захистити себе від розслідувань і переслідувань.

Представник Єврокомісії відзначив, що попередні заходи для боротьби з організованою злочинністю та корупцією вже здійснені, однак Єврокомісія хоче знайти нове покоління контрзаходів для боротьби із цими явищами.

Нове дослідження Єврокомісії повинне сконцентруватися на трьох напрямках: дослідження динаміки як "класичної", так і "корпоративної" організованої злочинності для визначення, коли корупція є найкращим методом; виявлення уразливості до корупції з боку організацій приватного сектора та визначити, як можуть бути виявлені зв'язки між організованою злочинністю та корупцією.

4 лютого Єврокомісія заявила про недостатність прогресу Болгарії та Румунії в боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, а також у здійсненні судових реформ.

При цьому представник Єврокомісії Марк Грей відзначив, що недостатній прогрес, здійснений Болгарією та Румунією для виконання взятих на себе зобов'язань, бере під сумнів процес розширення ЄС у цілому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua