Кабмін затвердив умови продажу Одеського припортового


Кабмін затвердив умови продажу Одеського припортового

Кабінет Міністрів затвердив умови конкурсу із продажу державного пакета акцій Одеського припортового заводу. Про це сказав міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, пославшись на рішення, прийняте на засіданні Кабміну.

За словами Павленка, при затвердженні Кабмін вніс низку змін у початковий проект документа, але не уточнив, які саме.

Як повідомлялося, раніше Кабмін відклав затвердження умов проведення конкурсу з продажу пакета акції Одеського припортового заводу і відклав внесення змін законодавства щодо приватизації на наступний тиждень (28 січня-3 лютого) на прохання Секретаріату Президента.

Конкурсна комісія із приватизації Одеського припортового заводу пропонує Кабінету Міністрів приватизувати завод як з виробничими цехами, так і із цехами перевантаження аміаку та карбаміду.

Стартова ціна ОПЗ буде пропонуватися на рівні 3 млрд. гривень.

18 січня Кабмін затвердив список з 26 підприємств, що підлягають першочерговій приватизації в 2008 році, до приватизації пропонується 99,57% акцій Одеського припортового заводу.

Президент Віктор Ющенко просить прем'єр-міністра Юлію Тимошенко скасувати затверджений Кабінетом Міністрів список з 26 підприємств, що підлягають першочерговій приватизації в 2008 році до прийняття нової редакції закону "Про державну програму приватизації".

2006 рік ОПЗ закінчив із прибутком 236,7 млн. гривень, збільшивши чистий дохід на 6,31%, або на 111,561 млн. гривень до 1 878,533 млн. гривень.

Одеський припортовий завод - 2-й за розміром виробник аміаку та карбаміду в Україні, він повністю перебуває в державній власності.

Завод спеціалізується на виробництві аміаку та карбаміду, перевантаженні хімічної продукції, що надходить із країн СНД на експорт.

Завод складається з виробничої частини, що виробляє аміак і азотні добрива, а також транспортної, котра перевалює як власний, так і привізний аміак і карбамід у порту "Південний".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua