Влада Києва обіцяє дати безкоштовне житло 500 сім'ям


Влада Києва обіцяє дати безкоштовне житло 500 сім'ям

Влада Києва обіцяє цього року надати безкоштовне житло понад 500 сім'ям.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

За інформацією першого заступника голови КМДА Дениса Басса,"ми виділили понад 200 млн. грн. на будівництво пускових будинків, тобто тих, які будуть здаватися в експлуатацію цього року, і заділових - завершення яких передбачено пізніше. За рахунок цих коштів в 2008 році буде побудовано і придбано 511 квартир для безкоштовного надання черговикам квартирного обліку з видачею ордерів".

Крім того, за його словами, від забудовників за рахунок установлених відрахувань площ місто повинне одержати 775 квартир цього року.

Басс повідомив, що зараз житло для черговиків квартирного обліку за кошти міського бюджету споруджуються переважно на житловому масиві Троєщина, зокрема в 14-му мікрорайоні на ділянках 45,46 і 48 (будинки 1,2), і на вулицях Милославській (будинки 1,4) і Бальзака (4-6, секція Г). Також зводяться будинки на вул. Автозаводській, 15-А, вул. Алматинській, 39, вул. Рогозівській, 1-А і на житловому масиві Позняки в 3-му мікрорайоні, будинок 7.

За даними Головного управління житлового забезпечення, на початок 2008-го року в районних в м. Києві державних адміністраціях на квартирному обліку перебувала 120 тис. 931 сім'я (станом на 1 січня 2007 року на такій черзі перебувало 127 тис. 418 сімей).

Відповідно до повідомлення прес-служби КМДА, в 2006 році черговикам було виділено 2 тис. 280 квартир, в 2007 р. - 2 тис. 850 квартир.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua