Нью-Йоркську біржу хочуть купити


Нью-Йоркську біржу хочуть купити

Найбільша у світі біржа деривативів CME Group Inc зробила пропозицію про покупку Нью-Йоркської товарно-сировинної біржі (NYMEX) за 11 мільярдів доларів.

Відповідно до попередніх умов пропозиції, чиказька CME готова заплатити акціонерам NYMEX Holdings Inc 36 доларів грішми і 0,1323 власної звичайної акції за кожну акцію NYMEX.

Таким чином, з урахуванням котирувань CME, що відмічалися при закритті торгів на фондовому ринку США в п'ятницю, одна акція NYMEX оцінюється приблизно в 119,22 долара. Ця сума становить 11-відсоткову премію до ціни закриття акцій NYMEX у п'ятницю.

CME Group була створена в липні 2007 року, коли Chicago Mercantile Exchange Holdings купила Chicago Board of Trade, свого найбільшого конкурента серед ф'ючерсних бірж США.

На NYMEX, найбільшій у світі біржі сировинних ф'ючерсів, історія якої нараховує більше 130 років, ідуть торги контрактами на постачання енергоносіїв, включаючи нафту, бензин, природний газ і електроенергію. Її підрозділ Comex проводить торговельні операції з металами, у тому числі золотом, сріблом і міддю.

24 січня в Давосі Президент Віктор Ющенко і головний керуючий Нью-Йоркської фондової біржі Дункан Нідерауер обговорили розвиток українського фондового ринку.

У грудні 2006 року Нью-Йоркська фондова біржа заявила про намір сприяти українським компаніям, що бажають вийти на міжнародний фондовий ринок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua