Експерт: Світові фондові ринки в стані пережити значне скорочення доходів


Експерт: Світові фондові ринки в стані пережити значне скорочення доходів

Ґрунтуючись на поточних рівнях прибутку, фондові ринки оцінені дуже привабливо, вони навіть у стані перенести значні скорочення доходів, вважає головний фахівець відділу інвестицій у цінні папери Erste Bank Гаральд Еггер.

При цьому експерт відзначив, що на ринок, на якому спостерігається тенденція до зниження курсів, у період з 2000 до 2003 року сильним чином вплинули компанії, що займаються Інтернет технологіями.

У той час акції таких компаній були надзвичайно переоцінені. Сьогодні справи йдуть інакше. Крім того, ключовим фактором є співвідношення між прибутковістю облігацій і прибутковістю акцій, підкреслив експерт, додавши, що зараз ціни на акції значно нижчі від цін на облігації.

У той же час Еггер вважає, що ситуація на фондовому ринку США стабілізується. "Імовірність появи спаду в США зараз досить висока, як і побоювання, що подібний спад негативним чином відіб'ється на світовій економіці. Очікування аналітиків різних країн, як видно, занадто перебільшені, за нашими очікуваннями усе повернеться на свої місця.

Обсяг і тривалість цих спадів дуже складно і навіть неможливо спрогнозувати на даний момент. Невизначеність завжди є негативним чинником для фондового ринку і причиною високої нестабільності та тиску", - підкреслив він.

Експерт прогнозує, що ситуація на фондових ринках у найближчі кілька тижнів буде дуже складною. Протягом дня будуть відбуватися значні негативні і позитивні коливання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua