Бензин в Києві не поспішає дешевшати


Бензин в Києві не поспішає дешевшати

Ціни на найбільш популярну марку - високооктановий бензин А-95 коливаються від 5,19 грн до 5,30 грн за літр.

Протягом минулого робочого тижня (з 21 до 25 січня) ціни на всі види нафтопродуктів у Києві залишалися стабільно високими. Про це свідчать дані консалтингової компанії "UPECO".

Так, середні ціни на низькооктановий бензин марки А-76 коливалися в межах 4,85 грн/літр. Максимальні значення на "низькооктан" були зафіксовані на рівні 4,95 грн/літр, а мінімальні - на рівні 4,70 грн/літр.

При цьому середні ціни на бензин марки А-92 також не змінилися, склавши 5,07 грн/літр. Найбільш високі ціни на дану марку бензину, відповідно до моніторингу, фіксувалися на рівні 5,10 грн/літр, а найнижчі ціни - на рівні 4,99 грн/літр.

Ціни на найбільш популярну марку - високооктановий бензин А-95 залишилися на колишньому рівні після підвищення попереднього тижня. Зокрема, високооктан у середньому пропонувався столичними автозаправними станціями (АЗС) по 5,27 грн/літр. На більшості АЗС "високооктан" торгується по 5,30 грн/літр. Найдешевше А-95 можна було придбати за ціною 5,19 грн/літр.

У свою чергу ціни на бензин марки А-98 продовжували коливатися в середньому в межах 5,71 грн/літр. Максимальні ціни на дану марку бензину були зафіксовані на рівні 5,80 грн/літр, а мінімальні - на рівні 5,60 грн/літр.

Ціни на дизельне паливо (ДП) за тиждень у середньому склали 5,22 грн/літр. Найвищі цінові пропозиції фіксувалися на рівні 5,25 грн/літр, а мінімальні - на рівні 5,14 грн/літр.

Дані були отримані на підставі аналізу цін 10 столичних мереж АЗС.

Нагадаємо, що попереднього тижня ціни на нафтопродукти в Україні підвищилися. Найбільш значно зросли ціни на високооктановий бензин марки А-95, а також дизельне паливо (ДП).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua