Інтернет-платежі виросли вдвічі через черги в Ощадбанку


Інтернет-платежі виросли вдвічі через черги в Ощадбанку

Кількість користувачів популярної системи інтернет-платежів Portmone.com виросла вдвічі в січні.

У компанії пов'язують це c чергами в касах "Ощадбанку", викликаними виплатами втрачених заощаджень.

Через черги, що утворилися, у відділеннях Ощабанку жителям міст доводиться простоювати годинами, щоб оплатити квитанцію на оплату комунальних послуг, кабельного телебачення або послуг мобільного зв'язку.

Багато хто знайшов вихід - інтернет-платежі.

За словами Ігоря Горіна, президента компанії інтернет-платежів Portmone.com, - компанії, що надає послуги інтернет-платежів жителям Києва та регіонів, тільки за січень кількість активних користувачів виросла вдвічі, - динаміка, що звичайно спостерігається за рік.

"Із всіх методів реклами, які ми використовуємо, - телебачення, преса, квитанції на оплату послуг, - рішення уряду (виплатити заощадження) виявилося найбільш ефективним", - сказав він.

За словами Горіна на кінець 2007 року системою інтернет-платежів Portmone.com регулярно користувалися 65000 чоловік. Це так зване "ядро" тобто користувачі, які за останній місяць хоча б раз скористалися системою.

Найчастіше користувачі інтернет-платежів Portmone.com оплачують телекомунікаційні послуги: інтернет, кабельне телебачення, мобільний зв'язок. "Якщо зі сплатою комунальних послуг можна почекати, то не заплатити за мобільний телефон або інтернет не можна - вас просто відключать", - говорить Горін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua