Депутат від Партії регіонів пропонує посилити захист громадян-інвесторів в будівництво житла


Депутат від Партії регіонів пропонує посилити захист громадян-інвесторів в будівництво житла

Народний депутат від Партії регіонів Юрій Каракай пропонує підсилити захист прав громадян, які здійснюють інвестиції в будівництво житла.

Відповідний законопроект "Про внесення змін у деякі закони України (щодо посилення захисту прав громадян, які здійснюють інвестиції в будівництво житла)" (№1045-1) зареєстрований у парламенті 23 січня 2008 року.

Даним законопроектом передбачене проведення деталізації системи функціонування фонду фінансування будівництва (ФФБ) і фонду операцій з нерухомістю, змісту договору про участь у ФФБ, процедури контролю виконання зобов'язань за договором і припинення його дії.

Крім того, законопроект передбачає встановлення розміру мінімального статутного капіталу для фінансових установ, які планують залучати кошти від населення для інвестування в будівництво житла.

Документ також деталізує взаємодію управителя ФФБ, забудовника і довірителя після введення об'єкта будівництва в експлуатацію та ін.

На думку депутата, внесення даних змін дозволить підвищити ефективність державного регулювання будівельного і фінансового ринку, попередити появу фінансових пірамід на ринку житлового будівництва; створити умови для установки цивілізованих, прозорих і справедливих відносин між інвесторами, управителями коштів і забудовниками.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua